До відпочинку запрошуватиме «Чайна тиша» - Мы в прессе
 
 
На главнуюКарта сайта

Рус|Eng
Украина:
+38 (098) 022-11-88, (066) 99-88-040 
Контактная информацияНовости / Мы в прессеДо відпочинку запрошуватиме «Чайна тиша»
Голопристанський вісник, 18 жовтня 2013 року

На території Голопристанщини існує багато цікавих туристичних об'єктів. Один з таких об'єктів будується на території Садівської сільської ради с.Іванівка — рекреаційний центр «Чайна тиша». На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича, в рамках проведення тижня «Реалізація проекту «Територія здоров'я» проведено засідання «круглого столу» — «Розвиток рекреаційно-туристичної сфери. Індустрія здоров'я».

Засідання відбулося на базі рекреаційного центру «Чайна тиша». Невипадково базою проведення вибрано саме вищезазначений рекреаційний центр. Адже, тут створено ідеальні умови для покращення здоров'я, гармонійного відпочинку та оздоровлення туристів шляхом проведення чайної терапії, відпочинку в атмосфері тиші та спокою.  

На засіданні «круглого столу» були присутні заступник голови районної державної адміністрації Мінєєв В.А., завідувач сектора інфраструктури та туризму відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Безкровна Н.М., голова Спілки сприяння сільського зеленого туризму в Голопристанському районі Долинко О.В., господарі рекреаційного центру «Чайна тиша» та представники туристичного бізнесу. Обговорювалися питання подальшого розвитку рекреаційного центру «Чайна тиша».

Господарі центру зможуть запропонувати: насолоду смаком справжнім чаєм та естетикою чайних ритуалів різних народів світу; оздоровчий ефект від морського та лісового повітря, сонця, гарячих пісків, цілющих грязей, лікарських рослин; відпочинок в атмосфері тиші та спокою, внутрішній спокій та гармонію; віддаленість від шуму та міської суєти; унікальне поєднання моря, соснового лісу, степу та зони напівпустелі; музей чаю та еко-товарів; чайні кімнати для проведення чайних церемоній; банний комплекс — російська та японська бані, арабський хамам, піщана баня; басейн та зона відпочинку; кабінети для масажу, косметичних процедур та фітотерапії; кімнати зі зручностями для цілорічного проживання; комишеві бунгало та кемпінг; чайхана з відкритою літньою площадкою та зоною барбекю.

На території центру вже зведено стіни основних запланованих будівель, розпочато будівництво басейну, функціонують наметовий кемпінг, комишева альтанка, літні душові.

Розвиток туристичної галузі сприятиме покращенню здоров'я відпочиваючих, поповненню місцевого бюджету, розвитку інфраструктури, створенню нових робочих місць, збуту екологічно чистої продукції.

Наталiя Безкровна, завiдувач сектору iнфраструктури та туризму вiддiлу економiчного розвитку та торгiвлi РДА.


  

НАШИ НОВОСТИ

Экологическая акция «Чистый Ягорлык—2017» С 30 июня по 2 июля прошла ежегодная экологическая...
Интенсив по даосскому Яншэн «ЛЮБИТЬ ЖИЗНЬ, ПРОДЛЕВАТЬ ЖИЗНЬ» - интенсив по...
Экологический арт-десант «Осенний Ягорлык»—2016 Экологический арт-десант «Осенний...
Все новости

 
ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного