На Херсонщине впервые прошла благотворительная акция «Херсонщина туристическая-2013: за чистое побережье» - Мы в прессе
 
 
На главнуюКарта сайта

Рус|Eng
Украина:
+38 (098) 022-11-88, (066) 99-88-040 
Контактная информацияНовости / Мы в прессеНа Херсонщине впервые прошла благотворительная акция «Херсонщина туристическая-2013: за чистое побережье»
Официальный сайт Херсонской облгосадминистрации, 1 июля 2013

У період з 25 по 26 червня поточного року на території Чорноморського узбережжя курорту Залізний Порт вперше відбулась благодійна акція «Херсонщина туристична-2013: за чисте узбережжя».

Ініціаторомм заходу виступило управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації за підтримки Центру оздоровлення та медитації в с.Іванівка Голопристанського району та Новофедорівської сільської ради.

6058_thumb.jpg

Учасниками акції стали 15 волонтерів з різних регіонів України (м.Київ, м.Одеса, м.Дніпропетровськ, м.Херсон) та Росії (Республіка Бурятія, м.Москва, м.Краснодар).

DSC_6983.jpg

Головна ідея: спонукання молоді та відпочиваючих до збереження навколишнього середовища; створення сприятливих умов для оздоровлення, відпочинку та рекреації в екологічних умовах Таврії.

Акцію підтримали: дирекція сайтів www.jeleznyi-port.com, www.skadowsk.com, www.лазурное.com, сайт міста Херсон 0552.com, Телерадіокомпанія «Скіфія», база відпочинку «Острів Піратів», Херсонська кондитерська фабрика, мінеральна вода Каховка.

DSC_7042.jpg

У рамках заходу учасники відвідали історико-розважальний комплекс зеленого туризму «Зелені Хутори Таврії» та спробували на собі різні ремесла на Гончарному, Стрілецькому, Пекарському, Художньому хуторах, а також побували в гостях у Цирульника, дізналися про чарівні можливості оберегів та таємниці вироблення ляльок-мотанок.

Під час акції волонтерами було зібрано в середньому 130 пакетів сміття, об’ємом 160 літрів кожний. Відпочиваючі курорту Залізний Порт виявили бажання підтримати акцію та долучилися до прибирання узбережжя Чорного моря.

http://www.oda.kherson.ua/socialno-gumanitarnaya-sfera-oblasti/na-hersonshhine-vpervye-proshla-blagotvoritelnaya-akciya-hersonshhina-turisticheskaya-2013-za-chisto


  

НАШИ НОВОСТИ

Экологическая акция «Чистый Ягорлык—2017» С 30 июня по 2 июля прошла ежегодная экологическая...
Интенсив по даосскому Яншэн «ЛЮБИТЬ ЖИЗНЬ, ПРОДЛЕВАТЬ ЖИЗНЬ» - интенсив по...
Экологический арт-десант «Осенний Ягорлык»—2016 Экологический арт-десант «Осенний...
Все новости

 
ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного