Реалізація в області нових соціальних ініціатив Президента України в аспекті розвитку туристично-курортного потенціалу Херсонщини - Мы в прессе
 
 
На главнуюКарта сайта

Рус|Eng
Украина:
+38 (098) 022-11-88, (066) 99-88-040 
Контактная информацияНовости / Мы в прессеРеалізація в області нових соціальних ініціатив Президента України в аспекті розвитку туристично-курортного потенціалу Херсонщини
Официальный сайт Херсонской областной государственной администрации , 5 декабря 2013

На виконання Нових соціальних ініціатив Президента України управлінням туризму та курортів ХОДА проведено роботу по реалізації та популяризації відповідних стратегічних завдань.

Так, відповідно до реалізації розділу «Діти — майбутнє України», Управління прийняло участь у ІІ Центрально-українському музейно-туристичному фестивалі у м. Кіровограді з метою презентації туристичних об’єктів діяльність яких направлена на розвиток і оздоровлення дітей, забезпечення можливості раннього виявлення і вчасної медико-соціальною реабілітації для дітей із вродженими вадами або із затримками розвитку. Такими є національний проект Міжнародне медичне геотермальне реабілітаційне містечко «Інтермедікал Еко Сіті», океанаріум з центром реабілітації та відпочинку: Скадовський дельфінарій «Акварель», дитячий майданчик з водними атракціонами: Аквапарк «Акваторія», численні дитячі оздоровчі заклади, санаторії сімейного типу, екскурсійні пропозиції в біосферний заповідник «Асканія-Нова», туристично-розважальний комплекс «Зелені Хутори Таврії», база зеленого туризму «Чайка» тощо.

«Херсонщина – екологічно-чиста область», - саме такий імідж Південна Таврія позиціонує серед української та світової спільноти. Важливим у цьому аспекті є структурований підхід до просування та формування туристичного продукту нашого краю. У напрямку реалізації розділу «Здорові люди – успішна країна» (формування здорового способу життя) у жовтні поточного року Управлінням туризму та курортів ХОДА було проведено тематичну зустріч із провідним експертом з питань здорового способу життя та активного відпочинку, журналістом, письменником Кирилом Стремоусовим на базі Херсонського державного університету. Студентам було презентовано відео сюжет «Херсонщина туристична», відбулася активна дискусія з експертом за темою: «Життя в екологічно-чистих умовах: особиста позиція чи виклик сьогодення».

За підтримки громадської організації «Чорноморська бізнес ліга», молодіжної організації «Спектр ЮА» та за участі фотографів фото школи «Apriori», Управлінням туризму та курортів ХОДА вперше було проведено конкурс фото робіт «Херсонщина - область здоров’я». В конкурсі взяли участь 22 учасника, які запропонували на розгляд журі 60 фотографій. На чолі експертного журі був заслужений діяч мистецтв України, член національного союзу журналістів України, член національного союзу фотохудожників України, художник міжнародної федерації фотомистецтва Василь Рилєєв. Переможцем обрано Аьону Вороненко, ученицю фото школи «Apriori», та її роботу «Дихання води».

За підтримки Управлінням також в Цюрупинському районі було проведено піший тур по Олешківським піскам та організовано сімейно-туристичний зліт «Тато, мама, я – туристична сім’я». В рамках зльоту було проведено краєзнавчу вікторину «Унікальна Херсонщина», квест «В пошуках пригод», туристично-краєзнавча естафету, організовано піший тур по штучному лісу. Організаторами виступив туристичний клуб «Робінзон» та Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді при Херсонській обласній раді. Завзяті та активні учасники зльоту були нагороджені іміджевими подарунками від імені управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.

21 листопада 2013 року Управління туризму та курортів ХОДА презентувало екологічно-важливі туристичні об’єкти Херсонщини на 5-тому Міжнародному екологічному форумі «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета.» в рамках секції «Екологія людини».

Можна говорити про те що цей рік для туристичної галузі Херсонщини ознаменувався новими відкриттями та інноваційними проектами. В області відбувається втілення у життя суспільно-значущих інноваційних програм та ідей, спрямованих на розвиток внутрішнього і в’їзного туризму задля формування та реалізації власного унікального туристичного продукту, інвестиційної привабливості Таврійського регіону. У напрямку реалізації розділу «Розвиток туристичних та рекреаційних можливостей» Нових соціальних ініціатив Президента України було презентовано основні пропозиції до формування туристичного бренду Херсонщини в межах Національного бренду як унікальної торгової пропозиції USP в рамках Національної конференції «Промоція туристичного потенціалу України», яка відбулася 05 вересня 2013 року в м. Києві за участю голови Державного агентства України з туризму та курортів Олени Шаповалової та директора проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Консультування адміністрацій приймаючих міст Євро-2012» Матіаса Брандта.

Управління туризму та курортів ХОДА виступило співорганізатором Всеукраїнського науково-практичного семінару "Рекреаційно-оздоровчий потенціал Півдня України", який відбувся 27-28 листопада 2013 року на кафедрі туризму факультету природознавства, здоров'я людини i туризму Херсонського державного університету.

У напрямку реалізації розділу ««Міжнародне та міжрегіональне співробітництво, інвестиційна привабливість» в рамках VIІ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток» Управління презентувало кращий досвід впровадження в області екологічних технологій на прикладі таких туристичних об’єктів як історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії», терапевтичний центр – дельфінарій «Акварель», інноваційні проекти будівництва таких еко - об’єктів як еко-містечко «InterMedicalEcoCity», Сафарі парк, рекреаційний комплекс «Чайна тиша» тощо.

Зважаючи на те що туристичний потенціал Херсонщини зростає з кожним роком, розвивається міжрегіональне та міжнародне співробітництво, наш унікальний край все більше привертає увагу іноземних інвесторів та партнерів, з’являються нові цікаві пропозиції та проекти. У цьому напрямку Управління туризму та курортів ХОДА прийняло участь у ІІ Київському міжнародному туристичному форумі, який пройшов у місті Києві з 10 по 12 жовтня. Почесними гостями Форуму стали Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації Талеб Ріфа. Також на заході були присутні керівники держави, представники туристичного бізнесу та почесні гості з України та зарубіжжя. Форум організовано Державним агентством України з туризму та курортів з метою забезпечення подальшої активізації роботи щодо формування і реалізації державної політики у сфері туризму та курортів стосовно розвитку внутрішнього та в’їзного туризму.

27 та 28 листопада 2013 року Управління прийняло учать у V Міжнародному туристичному форумі «Перемагай з левом» (м.Львів). Найвідоміші європейські експерти у галузі розвитку індустрії гостинності та сучасних технологій модернізації туристичної інфраструктури прийняли участь у Стратегічних сесіях вищезазначеного Форуму. Основними темами дискусійних платформ були такі важливі питання як формування стратегії е-маркетингу для формування туристичного продукту, технології створення бренду регіону, практичні аспекти екологізації рекреаційних територій та створення умов для екологічного туризму, останні тенденції eTourism та ефективне використання он-лайн та офф-лайн ресурсів для просування туристичних послуг тощо. V Міжнародний туристичний форум «Перемагай з левом» це значна подія не тільки для української спільноти але й для світової, адже загальні сесії та інтерактивні воркшопи відбулися за участі Google Україна, Tripadvisor, Booking Україна, Research Amsterdam Marketing, Європейської туристичної комісії (ETC), Європейської асоціації туроператорів (ETOA).

Источник: http://www.oda.kherson.ua/ua/socialno-gumanitarnaya-sfera-oblasti/realizaciya-v-oblasti-novyh-socialnyh-iniciativ-prezidenta-ukrainy-v-aspekte-razvitiya-turistsko-kur  


  

НАШИ НОВОСТИ

Экологическая акция «Чистый Ягорлык—2017» С 30 июня по 2 июля прошла ежегодная экологическая...
Интенсив по даосскому Яншэн «ЛЮБИТЬ ЖИЗНЬ, ПРОДЛЕВАТЬ ЖИЗНЬ» - интенсив по...
Экологический арт-десант «Осенний Ягорлык»—2016 Экологический арт-десант «Осенний...
Все новости

 
ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Скачать книги по эзотерике Skygu.ru - Весь Мир Непознанного